WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW KOŁA PZW

ZAWIADOMIENIE   ZARZĄD KOŁA NR.1 TARNÓW-MIASTO OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W TARNOWIE zgodnie ze Statutem PZW zwołuje:   WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE CZŁONKÓW  KOŁA PZW   które odbędzie się w dniu 10.12.2023 roku   w sali restauracji: „ DOMOWA  BISTRO „ przy ul. Piłsudskiego 30 / koło Krytej Pływalni – Park Wodny / o godzinie 8.00 w I terminie, lub 8.30 w II terminie.                        PORZĄDEK OBRAD     1.Zagajenie     2.Wybór przewodniczącego, sekretarzy i komisji.     3.Przyjęcie porządku obrad.     4.Odczytanie i przyjęcie protokołu z ostatniego        Walnego Zgromadzenia.     5.Sprawozdanie z działalności Zarządu.     6.Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.     7.Sprawozdanie Sądu Organizacyjnego.     8.Projekt planu pracy i preliminarza         budżetowego Koła na 2024.     9.Dyskusja nad sprawozdaniami, projektem         planu pracy i preliminarzem budżetowym oraz        wolne wnioski.   10.Przyjęcie uchwał i zakończenie obrad. -------------------------------------------------------------------- Zarząd Koła nr.1 Tarnów-Miasto PZW uprzejmie prosi wszystkich członków o jak najliczniejszy udział w Obradach Walnego Zgromadzenia.

Powiadom znajomego:

ZAWIADOMIENIE

ZARZĄD KOŁA NR.1 TARNÓW-MIASTO OKRĘGU POLSKIEGO ZWIĄZKU WĘDKARSKIEGO W TARNOWIE

zgodnie ze Statutem PZW zwołuje:

WALNE ZGROMADZENIE SPRAWOZDAWCZE

CZŁONKÓW  KOŁA PZW

które odbędzie się w dniu 10.12.2023 roku

w sali restauracji:

DOMOWA  BISTRO „ przy ul. Piłsudskiego 30

/ koło Krytej Pływalni – Park Wodny /

o godzinie 8.00 w I terminie, lub 8.30 w II terminie.

PORZĄDEK OBRAD

1.Zagajenie

2.Wybór przewodniczącego, sekretarzy i komisji.

3.Przyjęcie porządku obrad.

4.Odczytanie i przyjęcie protokołu z ostatniego

Walnego Zgromadzenia.

5.Sprawozdanie z działalności Zarządu.

6.Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

7.Sprawozdanie Sądu Organizacyjnego.

8.Projekt planu pracy i preliminarza

budżetowego Koła na 2024.

9.Dyskusja nad sprawozdaniami, projektem

planu pracy i preliminarzem budżetowym oraz

wolne wnioski.

10.Przyjęcie uchwał i zakończenie obrad.

--------------------------------------------------------------------